לעבוד עם הרוח, האנרגיה והתבונה של הטבע

כולל טיהור מקום ומרחב, ותהליכי ריפוי האדמה

בהנחיית שמואל  שאול

ממש כמו שגופו של האדם הוא התגלמות פיסית של גופים עדינים יותר של הנשמה, כך גם מרחב הטבע הוא התגלמות פיסית של ממדים עדינים יותר. כן, גם מרחב הטבע מורכב ממישורים אנרגטיים שונים, שהמגובש שבהם הוא הממד הפיסי. ממדים בלתי נראים אלה אוצרים בתוכם את החיות והחיוניות הרבה שיש בטבע – הקשבה לרמות המציאות השונות של הטבע היא הבסיס לריפוי האדם והאדמה.

בתקופות עתיקות ובעיקר לפני ההתפתחות הטכנולוגית המואצת במאות השנים האחרונות, היה האדם מודע למכלול רובדי האנרגיה של המרחב. האינטראקציה עם רבדים אלו הייתה חלק אינטגראלי מחיי יומו. ההתפתחות הטכנולוגית והמעבר לערים גדולות הרחיקו את האדם מהטבע, השכיחו ממנו את המודעות לממדים הבלתי נראים של המרחב, וגרמו לנזקים סביבתיים שכיום אנו מגדירים אותם כבעיות אקולוגיות, אבל הם הרבה יותר עמוקים מזה. השפעות אנרגטיות שליליות קיימות כיום כמעט בכל מקום בפלנטה, כתוצאה משימוש ברשתות חשמל, רשתות סלולאריות, מים מזוהמים ועוד. מרכזי אנרגיה שהיו מקור הזנה לאדמה ולאדם היושב עליה נהרסו כליל, וקדושת הטבע כמו נעלמה מהעולם. וכך, במקום להיות פרטנרים של המרחב הפתוח ליצירה וחיים בריאים, יצרנו סביבנו מערכות לא בריאות, ומלאות במשקעי אנרגיה שלילית.

ההרס מוביל רק לתוצאה אחת, יצירה מתוך הקשבה לאין סוף עולמות

ההקשבה לטבע ולמרחב היא לא רק איכות מופלאה, אלא גם צורך נדרש. להבין את הסביבה שלנו על מכלול הרמות השונות והעדינות שלה, פירושו להבין את עצמנו על מכלול הרמות והגופים העדינים הקיימים בנו. זה הזמן לחזור ולהיות מודע לקווי האנרגיה החיוביים, האחראים על חיוניותו של הכדור עליו אנחנו חיים, ללמוד מהן צ'קרות של אדמה ומהם מרכזי אנרגיה, לעבוד מחדש עם מקדשי האדמה, ולהבין למה הטבע הוא בעצם מרחב מקודש. זהו צורך השעה ללמוד את ההשפעות השליליות שאנחנו מטמיעים במרחב, השפעות העולות לנו, לכל אחד מאיתנו, בבריאות הגוף ובבריאות הנפש, וזו ההזדמנות ללמוד כיצד לרפא את האדמה עליה אנחנו חיים, וליצור במשותף עם הטבע מציאות שיש בה איזון והרמוניה, ולא שתלטנות והרס.

זו השנה השנייה שבה אנו מציעים קורס מקיף שישלב תיאוריות גיאומנטיות שונות (גיאומנטיקה – תורת האנרגיה של האדמה, ופרוש מילולי, לגלות את הסודות של האדמה), ויתייחס בצורה מקיפה לממדים השונים של הטבע. במסגרת הקורס תינתן סקירה מלאה של רובדי האנרגיה השונים הקיימים במרחב. נלמד כיצד לעבוד עם הרמות השונות של האנרגיה, נדבר על מכלול האלמנטים השונים המרכיבים את המרחב, נתנסה בטכניקות שונות של הקשבה וריפוי המרחב, נכיר את מכלול הישויות הטבע השונות העובדות במרחב (ישויות הטבע – Nature Spirits), וגם נתייחס לרמה המקודשת של הטבע ולישויות השונות שעובדות אתנו ממרחב זה.

מטרת הקורס היא לפתח מודעות ויכולת הקשבה לממדים הבלתי נראים של הטבע, להקנות כלים ושיטות לטיהור מרחבים שונים: בתים, דירות, בתי עסקים ומרכזים עירוניים, ולהכשיר את המשתתפים במיומנות זו, וכן ללמד טכניקות שונות וכלים ראשוניים לתהליכי ריפוי של האדמה.

תוכנית הקורס

הנושאים הנלמדים:

 • הממדים הבלתי נראים של הטבע – סקירה ראשונית.
 • הרשת האנרגטית העוטפת את הפלנטה: קווי הרטמן, קווי Curry, איתור וזיהוי קווי לחץ גיאופטי.
 • Ley Lines – קווי אנרגיה חיוביים, הצורות השונות שלהם במרחב, החיבורים והקשרים שביניהם.
 • מרכזים אנרגטיים – צ'קרות של הפלנטה, והקשרים שביניהם.
 • ישויות הטבע – פיות, גמדים, פאונים ועוד, ישויות מים, ישויות אדמה, ישויות אש, וישויות רוח.
 • שפות אנרגטיות, מהן וכיצד להשתמש בהן.
 • מעברי תודעה, לימוד, אימון ותרגול
 • גופים אנרגטיים בטבע וצורות גיאומטריות שכיחות.
 • טיהור בתים ומרחבי מגורים – שיטות, טכניקות והתנסות מעשית.
 • כלים שונים לריפוי מרחב ואדמה – התנסות מעשית בטבע.
 • עבודה עם מרחב מקודש.

סגור לתגובות.