ריפוי דרך הטבע – הר מסור ונחל צבירה

בצפון הערבה
תאריך: 27 -29 ינואר 2011

בהנחיית שמואל שאול


על ראש חוד עקב

בסוף שבוע זה נשים דגש על עבודת ריפוי דרך הטבע. נשתמש בחיבור לכוחות הטבע ובמפגש עם המימדים השונים שלו, על מנת לעבור תהליכי אישיים של העמקה, התמרה וריפוי.

בשפה העברית המילה בריאות נגזרת מהמילה בריאה, כלומר אדם בריא הוא זה הנמצא בחיבור לבריאה, ואדם חולה, מלשון חול שמורכב מגרגרים רבים המופרדים זה מזה, הוא אדם המופרד מהבריאה. הטבע, הוא התגלמות הבריאה במלוא הדרה ויופייה, והשהייה במרחב הפתוח, החיבור לאלמנטים השונים שלהטבע, ובעיקר מפגש עם הרבדים האנרגטיים והרוחניים שלו הם  כלי הריפוי החזק ביותר שיש.

במהלך סוף השבוע נלמד כלים של חיבור למימדים השונים של הטבע, ונשתמש בטכניקות ריפוי הכוללת מדיטציה, תנועה וטכסים.

על המקומות

צפון הערבה הוא אזור המזכיר את ערש הבריאה, נוף פתוח ורחב, משורים ציוריים, עצי שיטה, שקט ועומק, יוצרים מרחב שכולו הוד קדומים. הר מסור הוא ההר הבולט באזור, הוא אינו גבוה, והטפוס אליו אינו קשה, ועדיין הנוף הנשקף מפסגתו הוא רחב ועצום. נחל צבירה הוא יובל של נחל נקרות, אזור מקסים שיש בו כוחות ריפוי מיוחדים.

מזג האוויר בעונה זו של השנה הוא אידיאלי לטיול בערבה.

תכנית

ניפגש ביום חמישי בערב בשעה 20:30 בפניה לעין יהב על כביש הערבה. משם ניכנס אל השטח, ונישן בחניון נחל צבירה. ביום שישי נשהה בנחל צבירה, ונעבוד עם כוחות הריפוי שבו. ביום שבת נסע אל נחל משור מול חצבה, נעלה אל ראש הר משור, ונמשיך בתהליכים שהתחלנו בהם ביום הראשון.

מחיר –  550 ₪

המחיר אינו כולל הוצאות אוכל, את האוכל אנו קונים במשותף ומתחלקים בעלות שלו ללא רווח


תגובה אחת על ריפוי דרך הטבע – הר מסור ונחל צבירה

  1. מאת ברטה קפלן‏:

    נשמח להצטרף למסע בשבוע הבא לארבה ולהתחבר שוב לטבע ולעזור לרפא אותה ואותנו
    ברטה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *