להיות אור – הדרך העברית

הזמנה לערב הכרות עם נביעה- האקדמיה העברית של הרוח

שלום לכם

במעמד הר סיני קבלה על עצמה הקבוצה העברית את השרות של 'להיות אור', שרות שאותו היא נושאת מדור לדור ועד היום הזה.  להיות אור היא מדרגה של הוויה, והיא הנקודה הפנימית והמהותית ביותר בדרך העברית, ההמחשה והתגשמות הגבוהה ביותר אך גם הפשוטה ביותר של דרך זו הובאה על ידי משה שכאשר ירד מהר סיני מסופר עליו ש 'קרן עור פניו'.

לפני שנה ביחד עם עמיתי לדרך הרב אוהד אזרחי וצוות גדול של אנשים טובים הקמנו את נביעה- האקדמיה העברית של הרוח. החזון שלנו בהקמת נביעה הוא לאפשר לאנשים רבים להכיר את הדרך העברית, לחזור לשורשיה ולהיות חלק מהחיבור לשרות שלה, לא דרך המערכת הממוסדת וההלכה אלא דרך מפגש עמוק עם הווייתה.

את השנה הראשונה סיימנו עם תחושה חזקה של יצירה וחזון שעונה על צורך השעה הן מהבחינה הרוחנית ואת בהתאמה להתפתחות הרגשית חברתית של זמננו.

אני רוצה להזמין אתכם לערב הכרות עם נביעה – האקדמיה העברית של הרוח.

הערב יתקיים ביום רביעי הקרוב בתל אביב במכון מופת – שושנה פרסיץ 15, משעה 19:00 ועד 22:00.

במהלך הערב אעביר הרצאה בה נעמיק במושג של להיות אור, נברר מהו הוא אומר במהותו והוויתו, נבחן את תפיסת האור על פי תורת הקבלה, ונציג את התפיסה והכלים שהדרך העברית מלמדת וחונכת על מנת להגשים שרות זה.

בחלק השני של הערב ד"ר אבי רונן יסקור את תכנית הלימודים לשנה הקרובה, וצוות שלם של אנשים יהיה פנוי לייעץ, לענות על שאלות ולעזור לאנשים בהרשמה. לנרשמים בערב ההכרות תינתן הנחה מיוחדת.

לפרטים מלאים על ערב ההכרות לחצו כאן,  או דברו עם יעל דרור 052-7462602

לאתר של נביעה לחצו כאן.

מי יתן וכל היצורים הברואים יהיו מאושרים

שמואל

תגובה אחת על להיות אור – הדרך העברית

  1. הייתי רוצה לקבל ממך עידכונים על מסעות וטיולים שאתה עורך בעבר טיילתי אתך ומאוד נהניתי תודה עפרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *