להיות בפירמידה הגדולה ב 12/12/12 – מסע אל מצרים המקודשת

לאורך הנילוס מלוקסור ועד הפירמידות כולל תל עמרנה – בהנחיית שמואל שאול

לאורך הנילוס מלוקסור ועד הפירמידות כולל תל אל עמרנה

תאריכים: 6 – 13 לדצמבר 2012

בהנחיית שמואל שאול

היחס 12:12 הוא קוד תודעתי שפותח שערי שמים ומאפשר מעבר לעולמות עליונים, השנה בתאריך ה 12:12:12 קוד זה יהיה מוכפל ובשלוב מיוחד שבו אנו קרבים לסוף עידן ותחילתו של עידן חדש על פי מחזורי המאיה, זו הזדמנות נפלאה להיות במקום  מקודש ומשמעותי לפלנטה כמו הפירמידה הגדולה של חופו בגיזה.

זהו מסע רוחני אל אתריה המקודשים של התרבות המצרית העתיקה. תרבות זו הייתה מהמפוארות והחשובות שקמו, היא שמרה בתוכה ידע רוחני עצום, והמקדשים העתיקים, הקברים המלכותיים, והפירמידות הן עדיין מהמרכזים הרוחניים החשובים שיש. כיום עם התעוררות העידן החדש, חוזרת עטרה ליושנה, עולי רגל רבים חוזרים ועולים למרכזים המקודשים של מצרים, על מנת לחוות, ולהיזכר מחדש.

החניכה המצרית והמרכזים המקודשים שלה קשורים ומחוברים לסודות הגיאומטריה המקודשת, והפירמידות עצמן הן טכנולוגיה רוחנית, המעבירה את הנכנס לתוכן למצב של תודעת הנצח.

נתחיל את מסענו בלוקוסור שהייתה בירתה העתיקה של מצרים, משם נעלה לאורך הנילוס ונבקר במרכזי האנרגיה החשובים של מצרים, במקדש של חורוס באדפו, במקדש המדהים של קרנק, בקברי המלכים בלוקסור, במקדש לאלה חתחור בדנדרה, במקדש לאוזיריס באבידוס, ביקור מיוחד נעשה בעירו של אחנאתון בתל אל עמרנה ונעמיק בקשר בין תורת אחנאתון ותורת משה, נבקר בפירמידות של דחשור ונסיים בביקור בפירמידה של גיזה.ב 12 ל 12. כל יום במסע זה הוא מפואר בפני עצמו, ופשוטו כמשמעו.

בכל מקום שאליו נגיע, נשלב עבודה מדיטטיבית,אנרגטית עם תהליכי חניכה, התחברות והיזכרות. נעבוד עם הישויות השונות של התרבות המצרית העתיקה, נלמד על הגיאומטריה המקודשת, ובעיקר בעניינו נתייחס למורשת אחנאתון, למסע חניכותו של משה ומסע יציאת מצרים,

המסע אינו דורש מאמץ פיסי והוא שווה לכל נפש.

 

שמואל  לומד ומלמד שאמאניזם עברי, מחבר את העבודה והפרקטיקה השמאנית לתחומים רבים:  עבודה עם התבונה של הטבע  , מסעות רוחניים בארץ ובעולם, עבודה עם תודעת החלימה, סוד האותיות העבריות , דרך החניכה המצרית וטכניקות שונות של ריפוי.

 

תכנית

 6 דצמבר- יום 1

הגעה לקהיר שם נפגוש את הסוכן המקומי ונצא ביחד אל תחנת הרכבת המקומית כדי לקחת רכבת לילה ללוקסור, הלינה ברכבת היא בקרונות שינה.

 7 דצמבר- יום 2

עם הגעתנו ללוקסור נצא לבקר בעמק המלכים, נרד אל מתחת לאדמה לקברים המרהיבים, אחר כך נמשיך אל מקדשה של  חשפסות. לינה במלון בלוקסור.

8 דצמבר- יום 3

בבקר נצא לבקר במקדש המופלא של חורוס באדפו, זהו המקדש השמור ביותר במצרים והביקור בו הוא חוויה יוצאת דופן. אחר הצהרים נבקר במקדש קרנק המפואר, הגדול במקדשי מצרים. בערב נבקר במקדש לוקסור, שעם  התאורה המיוחדת של המקדש מעניק חוויה מיסטית ומרתקת, לינה במלון בלוקסור.

 9 דצמבר- יום 4

נעלה צפונה מלוקסור ונבקר בדנדרה ואבידוס. המקדש לאלה חתחור בדנדרה הוא ייחודי במינו, יש בו חדרים המוקדשים לאלה נוט, שמביאה את האור הנשי העדין הזוהר והמופלא ביותר שיש. במקדש לאוזיריס באבידוס נוכל לראות את פרח החיים, סמל מצרי עתיק הכולל בתוכו גם את עץ החיים הקבלי.

לקראת ערב נמשיך באוטובוס אל העיר מינייה .לינה במלון במיניה.

 10 דצמבר- יום 5

זהו יום מיוחד במינו בו נבקר בתל אל עמרנה, עירו של אחנאתון. מורשתו של אחנאתון הביאה למצרים את האמונה באל אחד, ויש בה דמיון רב לתורת משה, באתר עצמו לא נשאר הרבה, אבל עדין הביקור בו הוא אחת החוויות המרשימות של מצרים, שכן יש בו אור גדול בתוך נופים נפלאים. בשעות אחר הצהרים נמשיך באוטובוס חזרה לקהיר. לינה במלון בקהיר.

 11 דצמבר – יום 6

נצא לביקור בפירמידות של מיידום ודחשור. לינה במלון בקהיר.

 12 דצמבר – יום 7

זהו יום השער ובו נלך לבקר בפירמידות המפורסמות שבגיזה. ניכנס לחדר המלך בפירמידה הגדולה (את נגיע בין הראשונים לתור ואנחנו נגיע) אחר כך נמשיך לספינקס הנמצא בסמוך לפירמידות. אחר הצהרים זמן חופשי לביקור בשוק הגדול של חאן אל חלילי. לינה במלון בקהיר.

 13 דצמבר – יום 8

חזרה לישראל.

 

מחיר: –  1055יורו

לא כולל הגעה לקהיר. ההגעה לקהיר יכולה להיות בטיסה או בתחבורה מתבה (שש שעות)

 

המחיר כולל:

כניסה לכל האתרים,(לא כולל כניסה לתוך הפירמידות של גיזה),

לינה בבתי מלון בדרגה של  4 או 5 כוכבים,

ארוחות בוקר במלונות,

נסיעת לילה ברכבת בקרונות שינה.

תשר בסך 40 יורו המיועד למדריכים מקומיים ולשירותי קרקע

 

המחיר אינו כולל:

אשרת כניסה למצרים,

כניסה לפירמידה בגדולה בגיזה

מסי נמל,

ביטוח רפואי וביטוח לציוד.

כל שאר הארוחות,

כניסה לאתרים שאינם כלולים בתוכנית.

 

מכיוון שיש להצטייד באשרת כניסה למצרים (לבעלי דרכון ישראלי, לבעלי דרכון זר אפשר להוציא ויזה במקום),יש להזדרז ולהירשם עד ה 23 לנובמבר.

 

פרטים והרשמה: nehara@netvision.net.il

מי ייתן וכל היצורים הברואים יהיו מאושרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *