מסע רוחני אל פרו ובוליביה

בהנחיית שמואל שאול

מסע בן 18 יום, תאריך יציאה 3 לאוגוסט (לא סופי)

בהנחיית שמואל שאול

רכס האנדים בפרו ובוליביה היה במשך אלפי שנה המרכז הרוחני של דרום אמריקה, ומרכז עליה לרגל, צמחו וקמו בה תרבויות גדולות, עם מחשבה ופילוסופיה עמוקה. יש בו הכל, נופים, מקדשים, אנשים אותנטיים, מוזיקה, פולקלור ואוכל נהדר. הרכס הגבוה החוצה את האזור לאורכו מרהיב ביופיו והופך את פרו ובוליביה לאחד המקומות היפים בעולם.

זהו לא סתם מסע, זהו מסע רוחני אל אחד המקומות הייחודיים והמרגשים שיש בפלנטה ארץ. מסע אל מסורת עתיקה ואל תרבות שמאנית הקשורה בנשמתה ובליבה אל הטבע, אל אימא אדמה, מסע אל אתרים מקודשים ואל היסטוריה מפוארת, מסע אישי אל מרחבי טבע המופלאים, אל מקומות שכל אחד חולם עליהם. זהו מסע פנימי אל השקט שבתוכנו, אל מרחבי התודעה שבתוכנו, אל חוויה רוחנית שהדרך הטובה ביותר להגדיר אותה היא ”מתנה“, מתנה לעצמנו.

במהלך המסע נעבור חניכה בפנימית דרך הטבע, רוח ההרים, והמקומות המקודשים שבהם נבקר, ניכנס אל עומקי המחשבה והפילוסופיה האנדינית, ונערוך טכסים עם שמאנים מקומיים.

נתחיל בעיר קוסקו. בשביל בן האנדים קוסקו היא מרכז העולם, המקום אליו יחלום כל אדם לעלות ברגל, ולו פעם אחת בחייו. מקדשים מפוארים, סמטאות עתיקות, ארכיטקטורה אינקאית וקולוניאלית, ואינדיאנים בני שבט הקיצ‘ואה. נטייל באתריה של קוסקו ובעמק הקדוש.משם נמשיך אל המצ‘ו פיצ‘ו, ללא כל ספק אחד מפלאי העולם. המצוקים החדים, הנוף מסביב הופכים את הביקור בעיר אותה לא גילו הספרדים מעולם,לחוויה ייחודית במינה. מקוסקו נצא אל נופי האנדים הגבוהים ונבקר בטבע מרהיב שאין שני לו, אגמים, הרים מושלגים,ועדרי אלפקות ולמות.משם נדרים לעבר אגם הטיטיקקה, זהו אחד המרכזים החשובים בפלנטה כולה. נשוט אל מקדש אמא אדמה בלב האגם ואחר כך נחצה את הגבול לבוליביה ונבקר באי השמש והירח. מאגם הטיטיקקה נמשיך אל עבר שער השמש המפורסם של תרבות Tiwanaco , שיהיה גם הנקודה האחרונה במסע שלנו.

על המחנה שמואל שאול

לצאת אל הטבע, לפגוש את הרוח, להגיע לעצמך__

מסעות חניכה שמאניים בטבע משלבים לימוד של עוצמות הטבע וסודותיו, עם תהליך עמוק ואמתי של גילוי פנימי. נלמד להביט החוצה, ולראות פנימה, וככל שנרחיק אל הטבע, נתקרב אל עצמנו, כי הטבע הוא טבענו.

 המורה  שמואל שאול עם ידע רחב שרכש ב 17- שנות פעילות ולימוד, וניסיון רב בהדרכת מעל מאה סדנאות בסופי שבוע, ובמסעות בסיני, קורסים קצרים וארוכים, קבוצות מדיטציה וטיפול, ומסעות רוחניים עם קבוצות בצפון הודו, נפאל, מצרים, ירדן ופרו.העבודה עם האיכויות והעוצמות של הטבע מקנה בסיס עמוק ורחב לריפוי רוחני, להתפתחות וליצירה, ונותנת כלים עוצמתיים בידי מדריכים רוחניים, ומטפלים.

 

פרטים:

• מסע בן 18 יום לפרו

• תאריך יציאה לא סופי 03.08.2012

• עלות המסע 3290$ כולל כל השרותים וארוחת בוקר לא כוללת ארוחות צהרים וערב

• עלות הטיסות מישראל לפרו 2450$ (כולל טיסה פנימית לימה-קוסקו)

• המחירים אינם כוללים 90$ טיפים

המעוניינים להירשם, מוזמנים להתקשר ליעל: 052-7462602 .

מספר המשתתפים במסע מוגבל. מומלץ להירשם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *