שמאניזם עברי – תכנית לימודים לשנה הבאה

ללכת בפרדס – שער החלימה
מסעות שמאניים ותנועה בעולמות האור והכלים
מפגש אנרגטי

 ללכת בפרדס – שער החלימה, מסעות שמאניים ותנועה בעולמות האור והכלים, מפגש אנרגטי

שלום לכם

לאחר שנתיים מבורכות שבהם שיתפתי פעולה עם הרב אוהד אזרחי במסגרת בית הספר נביעה, החלטנו השנה להמשיך כל אחד בדרכו ולברך את האחר בהגשמת שירות מלאה לכלל. בשנה הבאה אלמד במסגרת נהרה, ואמשיך בה את מסלול השמאניזם העברי, אלמד קורסים שונים במהלך השנה, וארחיב בה את הפעילות של העבודה עם הטבע והמסעות בארץ ובעולם.

אחרי שנים רבות של הוראה, הנחיה ולימוד הרצון המרכזי שלי כיום הוא לעזור לאנשים להפוך לסמכות מקצועית ונקודת יחס העוזרת לכלל, במילים קבליות הייתי מגדיר זאת להיות אור ולהפיץ את אורם ברבים, במסגרת זאת יש כוונה ורצון להעמיק ככל האפשר בדרך, לחקור ולגלות להעיז לחיות את החיים במלוא אורם.

בדרך הרוחנית שאותה אנו מקנים אנו משלבים לימוד שמפתח את התודעה ומאמן אותה לעבוד בארבעת הרבדים של המציאות, ביחד עם עבודה על מידות הלב וזיכוך, טיהור וריפוי של עולם הנפש.

השמאניזם העברי מבוסס על עקרונות הקבלה וקשור לרוחו של משה רבינו. על פי  תורת הקבלה קיימים 4 רבדים של מציאות, ארבע עולמות, אלו משולים לפרדס, ראשי תיבות של פשט, רמז, דרוש סוד. נשתמש באנלוגיה למבנה ונלמד במהלך הקורס לעבוד בארבע רמות של תודעה, לנוע בארבעה עולמות. העולם הגשמי הכולל בתוכו את הרבדים הרגשים מנטליים ופסיכולוגיים, העולם האנרגטי, עולם גופי האור, העולם הסמלי הכולל בתוכו את הקודים של הבריאה, ועולם הכוונות העולם שעל פיו נעה הרוח.

אומנותו של השמאן היא ללכת בפרדס, לעשות מעברים בתודעה בין העולמות, ללמוד לסייר בכל עולם, ללמוד את הכלים שלו, את השפה שלו, את מבנה המציאות המתאר אותו, כיצד לחקור אותו ובתוכו, וללמוד את אומנות הריפוי השייכת לכל רובד. בשלב מתקדם לומד השאמאן לנוע בו זמנית בכמה עולמות, ומפתח תודעה ותנועה רב ממדית.

כדי לעשות זאת על השמאן לפתח לב טהור וכוונה טהורה,  על מנת שיוכל להשתמש בכוחותיו מתוך מקום נקי וזך ולמען תועלת הכלל. זה השלב בחניכה שבו אנו משתמשים בכלים אותם אנו לומדים על מנת לעשות תהליך עמוק של צמיחה וריפוי ברובד האישי שלי חיינו. זה המקום בו אנו נעים  לעבר התיקון האישי שלנו ומפתחים לב אלוהי.

אני מפרט פרוט ראשוני של תוכנית הלימודים לשנה הבאה,

בהמשך פרטים מלאים כולל תאריכים ועלויות.

ללכת בפרדס –  שער החלימה

קורס שנתי ומרכזי במסגרת מסלול שמאניזם עברי

30 שיעורים בימי רביעי 15:00 עד 19:00– התחלה לקראת אמצע אוקטובר

מקום – אזור תל אביב וצפונה.

 את השנה הקרובה נקדיש לשער החלימה ונשלב בו את הכלים השונים של ההליכה בפרדס כלומר את העבודה בארבע רמות התודעה של המציאות.

שער החלימה הוא השער הבסיסי והראשוני בעולם השמאני, על פי הגישה הרוחנית זו הקבלית וגם זו השמאנית האמת של תודעת החלימה קרובה יותר לאמת של הנשמה מאשר המציאות של העולם הגשמי, ולכן ליכולת לפתח את אומנות התנועה, אומנות החקירה ואומנות הגילוי בחלימה יש ערך עצום בחניכה השמאנית.

במהלך הקורס אנחנו נעבור בשער החלימה ונלמד להתייחס אליו בכלים של הפרדס: בשלב הראשון אנו נתייחס לתוכנו של החלום, לעולם הרגשי והמנטלי שהוא מציג וכלל ההתרחשויות שבו, בשלב השני אנו נלמד את שפת החלום שהיא בעיקרה סמלית ומשתמשת בסמלים ומטפורות אישיים וקולקטיבים, זהו ענף גדול, רחב ומופלא שמוסיף עומק עצום לעולם החלימה. בשלב השלישי אנחנו נלמד לנוע במרחב האנרגטי של החלום ונלמד דרך זה לזהות סוגים שונים של חלומות, ובשלב הרביעי נלמד לנוע במרחב הרוחני של החלום, נלמד לגלות את האורות שמביא החלום, ואת האפשרות למשוך אורות אלו אל המציאות הגשמית.

בשלבים יותר מתקדמים של הקורס נפתח כלים מתקדמים לעבודה עם תודעת החלימה, כלים אלו יהיו: שיפור הזיכרון של החלימה, לכוון כוונות דרך החלום, חלימה קבוצתית, מפגשים אינטראקטיביים בחלום, וחלומות צלולים.

לסקירה מלאה קראו פה

קורס זה מיועד לתלמידים ותיקים ולכאלו המאמינים שביכולתם להשתלב בתוך קבוצה שכבר עשתה דרך ביחד.

מסעות שמאניים ותנועה בעולמות האור והכלים– שמואל שאול

קורס חצי שנתי – התחלה לקראת אמצע אוקטובר

15 שיעורים בימי רביעי 19:30 עד 22:30

מקום – אזור תל אביב וצפונה.

אומנותו של השמאן היא לצאת למסעות בעולמות אחרים ולעבור למצבי תודעה אחרים בהם הוא מסייר ומביא רפואה, אור, יצירה, ושירות לכלל.

זהו קורס שמטרתו לתת כלים ראשונים בתנועה השמאנית ובשפת האורות והכלים

בקורס זה נצא למסעות שמאניים, נכיר את השער שלנו לעולמות האחרים, ונלמד מעברים בתודעה. נלמד להפעיל את גופי האור השונים שלנו, נפגוש את חיות הכוח ואת מקום הריפוי האישי שלנו, ונעבר תהליך עמוק של החזרת חלקיקי נשמה אבודים.

נלמד את שפת האור, נלמד את עקרונות האור וכיצד התנועה השמאנית מתאימה את עצמה לעקרונות אלו. נעמיק ביחס בין האורות והכלים, נסקור את מגוון האורות, נחקור איזה אורות חסרים לנו ואלו אנו מחפשים ולבסוף נתאמן בתנועה המשמעותי ביותר שהיא גילוי האור.

מפגש אנרגטי

קורס חצי שנתי – התחלה לקראת פברואר

15 שיעורים בימי רביעי בערב

מקום – אזור תל אביב וצפונה.

זהו קורס מיוחד ויחודי שמטרתו ללמד מפגש בין שניים ויותר ברובד האנרגטי.

לכל אחד מאתנו גופים אנרגטיים שונים, כשקורה מפגש הוא קורה גם ברובד האנרגטי, למרות שבדרך כלל רוב האנשים אינם שמים לב לכך או מודעים לכך.

כשאנו לומדים להיפגש ברובד אנרגטי נפתחים בפנינו עולמות מלאים שבהם אנו יכולים ללמוד כיצד לסנכרן גופי אנרגיה, כיצד ליצור גוף אנרגטי אחיד שמביא עמו אנרגית חיים וחוויה של אחדות. אנו לומדים כיצד גופי אנרגיה מעצימים זה את זה, וכיצד העצמה של מפגש אנרגטי מובילה לאחדות ואינטימיות גם בעולם הרגשי וגם מחיבור מיני.

במהלך הקורס נפתח את המיונות למפגש וחיבור אנרגטי, נלמד להכיר את הזיקה שלנו, את האיכויות שלנו ונחווה את אנרגיית החיים העצומה שמביא מפגש שכזה.

אתם מוזמנים בברכה לקחת חלק בדרך,

לפרטים:

שרון טבע – 050-4342342

יעל דרור – 052-7462602

nehara.info@gmail.com

בברכת

אהיה אשר אהיה

שמואל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *