דרך התיקון והשרות

קבוצה רוחנית שהולכת בדרך ביחד
בהנחיית שמואל שאול
תאריך פתיחה: 28.10.15

בינואר 2015 פתחנו קבוצה רוחנית שהולכת את הדרך הרוחנית ביחד. כוונת קבוצה זו היא להתמקד בתיקון האישי ובהגשמת השרות האישי של כל אחד ממשתתפיה, וביחד ליצור מרחב של אור וטבעת של עוצמה המזינים, עוזרים ותומכים בדרך של כל אחד מחבריה ובו זמנית מאירים ומשפיעים למען תועלת הכלל.

מרחב התיקון הוא המקום בו הנשמה בוחרת לתקן את פנימיותה על מנת לצמוח ולהתפתח בתהליך שלה. זהו בדרך כלל המקום הקשה ביותר לאדם, שכן במקום זה יש כלים שבורים, פחדים, טראומות וזיכרונות רעים. מקום שבו יש צורך בלימוד, השתנות והתמרה. ללא ספק זהו המקום המאתגר ביותר בדרך.
אדם יכול ללמוד תורות רוחניות רבות, ולקבל כלים רבים ועדיין להתחמק מתיקונו, התיקון אינו קשור למתודה כזו או אחרת, אלו רק עוזרים לעשות את הדרך אליו, התיקון מתבטא במדרגת ההוויה, בעומקה של הנשמה. כל צעד לעברו הופך את הווית הנשמה לזוהרת יותר, מתנוצצת יותר מאושרת ואוהבת יותר.
מרחב השירות של האדם הוא המקום בו האדם חולק את אורו עם תועלת הכלל, זהו המקום שבו לאדם יש כבר כלים מתוקנים ובשלים, המקום בו יתבטאו כישרונותיו, מיומנויותיו, המקום בו אורו מתנוצץ.
אם כך למה לכל כך הרבה אנשים קשה להגשים את השרות שלהם? זהו חלק מנפלאות סודות הבריאה שכן שירותו ותיקונו של אדם שזורים וקשורים זה בזה ממש כמו שני גדילים של דנ"א. כדי להגשים את שירותו אדם צריך לתקן תיקונו, וכדי לתקן תיקונו הוא צריך להסכים להגשים את שירותו. וכך אדם שינסה להגשים שירותו מבלי לתקן תיקונו ימצא מכשולים רבים בדרך.
בסתיו הקרוב נמשיך את פעילות הקבוצה אשר תתחיל בסוף שבוע בטבע, שיתמקד בהכנה רוחנית ועבודת העמקה לקראת ראש השנה ושאר חגי תשרי. גרעין הקבוצה שהתאסף לו יחדיו הוא משובח ואני מזמין כל אחד מכם להצטרף אליו ולדרך זו.
במהלך כל מפגש נשתמש בכלים שמאניים ושאר כלים מדיטטיביים שיעזרו לעשות את הדרך במלואה ובעומקה.

מסגרת: 14 מפגשים בימי רביעי בשעות 15:00 עד 19:00 ועוד 2 סופי שבוע (שישי, שבת) בטבע.
תאריכים: ימי רביעי החל מ 28 לאוקטובר 2015, (למעט התאריך 9 לדצמבר 2016)                           סופי שבוע בטבע בתאריכים-  11-12 לדצמבר 2015 , 19-20 לפבואר
מיקום : מושב בני עטרות, מרחב גלייה.
עלות : 3,600 ₪

לפרטים נוספים:
עדי 052-2899056
דוא"ל: nehara.info@gmail.com

6 תגובות על דרך התיקון והשרות

 1. מאת עילא למפרט‏:

  אני גרה בחיפה , האם יש לשמואל קבוצה קרובה לחיפה ?

 2. מאת רחל‏:

  שלום וברכה

  מעוניינת,מבקשת פרטים

  ברכות
  רחל

 3. מאת מרים שדמי‏:

  אשמח לשמוע פרטים על הקבוצה. האם אני כנשואה אסתדר בקבוצה כזאת בלי בעלי?
  או אולי כדאי לי קודם לקבועה פגישה איתך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *