מפגש אהבה ומיניות בארבע רמות תודעה

בהנחיית שמואל שאול
תאריך פתיחה 28 לאוקטובר 2015

קורס זה משלב את הגישה השמאנית והיכולת לפגוש עם מפגש אהבה בין גבריות לנשיות. הקבלה מחלקת את אור האהבה לסוגים שונים, בניהם אהבת האדם לטבע, אהבה מורה לתלמיד, אהבת הורים, אהבה בין הברואים ואהבה בין גבר לאישה.
בקורס זה נתמקד באהבת גבר אישה, אישה גבר (וגם כמובן גבר-גבר ואישה אישה.) מפגש שיש בו תשוקה והכוונה והרצון בו היא לנוע לעבר אחדות.
בעולם השמאני היכולת לפגוש הוא אומנות לשמה, האומנות כיצד לנוע לעבר האחר, כיצד ליצור עמו קשר, מגע, מפגש, כיצד לראות את האחר ממקומו שלו, להרגיש אותו, לראות את צרכיו ורצונותיו, וכיצד ליצור חיבור עמוק שבו יש תנועה לעבר אחדות. האומנות הגבוהה ביותר של השמאן היא לעשות את כל אלו בארבע רבדים של המציאות, מפגש פיזי, מפגש רגשי מנטלי, מפגש אנרגטי ומפגש רוחני.
מפגש של אהבה בארבעה רבדים הוא אחת החוויות היפות, המרגשות, העמוקות, הגבוהות והעצומות שאדם יכול לחוות.
כדי להגיע למפגש שכזה צריך לפסוע בשתי דרכים בו זמנית, האחת: לפתח יכולות של מפגש ברמות שונות של תודעה, ובמיוחד לפתח יכולות לפגוש את האחר ברובד האנרגטי והרוחני, זהו לימוד שדורש תרגול והכרת עולמות אלו, אבל זוהי מיומנות שכל אדם יכול לרכוש.
והשנייה: עבודה על הלב. לא ניתן להגיע לאחדות מלאה אם הלב אינו פתוח בעומקו, אם אינו מוכן לקבל ולתת עד הסוף ולהתמסר בכוליותו. כדי להגיע לפתיחות כזו של הלב יש לנקות את כל הזיכרונות המעכבים, את הפחדים, את האמונות הפנימיות, ולרפא את הטראומות מהעבר. זוהי כמובן עבודה עמוקה שדורשת מוכנות להשתנות.
במהלך הקורס נפסע בשתי דרכים אלו. נלמד כיצד ליצור מפגש בארבע רבדים של תודעה ובו זמנית נעבוד על טהרת הלב. כל מפגש יכלול עבודה המשלבת את שתי הדרכים.
תוכן הקורס:
מפגש בארבעה רבדים של תודעה
תנועה בעולם האנרגיה והרוח
תרגולי מפגש אנרגטי ויישומם במיניות
כיוונון האנרגיה במפגש אהבה ומיניות
מעבר בין הממדים
לנוע לעבר האחר
טהרת הכוונה במפגש
חיבור של גופים אנרגטיים
כיצד להתמיר את הארוס לרבדים גבוהים יותר
עיבור בין האנרגיה הנשית לאנרגיה הזכרית

הקורס אינו כולל תרגול בעירום ואינו משלב תרגילים שיש בהן מין
הקורס מלמד כלים במטרה לשלב אותם במפגש אהבה ומיניות בחיי היום יום ומיועד לזוגות, ליחידים, ולקהילת הלהט"ב.

מסגרת: 14 מפגשים בימי רביעי בשעות 19:30 – 22:30 ועוד סוף שבוע אחד (שישי שבת) בטבע.
תאריכים: ימי רביעי החל מ 28 לאוקטובר 2015, (למעט התאריך  9 לדצמבר)                       סוף שבוע בטבע בטבע בתאריך 5-6 פבואר 2016
מיקום: מושב בני עטרות, מרחב גלייה.
עלות: 3,000 ₪

פרטים נוספים:
עדי 052-289905
מייל: ila.love.academy@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *