מסע הכנה לקראת ראש השנה העברי בהנחיית שמואל שאול

11-12 לספטמבר 2015

טהרה בבריכות של נחל עמוד, ברכה בקבר הארי הקדוש,
התבודדות והתכוונות בהר מירון וכניסה לאדמה במערת עלמה.

ראש השנה הוא האחד הימים המשמעותיים בתרבות העברית, על פי המסורת בערב זה נחתם השפע של האדם לשנה הקרובה, ולכן על כל אחד להכין את עצמו לקראת ערב זה: לטהר, לנקות ולחדש את כליו הפנימיים, כדי להגיע לערב זה עם כוונה טהורה ועמוקה שתמשוך אור לעצמו ותשפיע על הכלל.
השנה נצא לסוף שבוע של הכנה לקראת ראש השנה, נעלה אל הגליל העליון , אזור שכולו מלא בהשראה, מסורת קבלית, מים מופלאים, מערות קרסטיות ייחודיות ורוח של קדושה.
כוונת הסוף שבוע: לעבור תהליך של טהרה, בבריכות המים המופלאות של נחל עמוד, לחדד את ההתכונות והרצון לשנה החדשה, להעמיק בחיבור אל הנשמה במערת עלמה, ולהגיע בהתחדשות מלאה לראש השנה.

ניפגש בכניסה לבית הקברות של הצפת ביום שישי בשעה תשע בבקר, משם נרד אל בריכות שכוי בנחל עמוד, לתהליך של טהרה, אחר הצהרים נעלה בחזרה לצפת ונלך לקבל את ברכת הארי הקדוש. משם נמשיך ללינת שטח בחניון הר מירון.
ביום שבת נקדיש זמן להתבודדות בהר מירון ואחר כך נצא למערת עלמה, המערה העמוקה בישראל.
נא לבוא ביום שישי לבושים בלבן – דמיינו לעצמכם מעגל לבן, אש מקודשת, רוח רעננה, שפע וברכה.

בואו בברכה

שמואל – לומד ומלמד שאמאניזם עברי, מחבר את העבודה והפרקטיקה השמאנית לתחומים רבים: עבודה עם התבונה של הטבע, מסעות רוחניים בארץ ובעולם, עבודה עם תודעת החלימה, סוד האותיות העבריות, דרך החניכה המצרית וטכניקות שונות של ריפוי. הקים ביחד עם הרב אוהד אזרחי את נביעה: האקדמ-יה העברית של הרוח. משדר את התכנית משקפת ברדיו
מהות החיים.

המסע פתוח לכל המעוניין
עלות 720₪
לתלמידים 600₪
בנוסף נקנה אוכל במשותף ונחלוק בהוצאות (ללא רווחים)

להרשמה: nehara.info@gmail.com
עדי : 052-2899056
יעל : 052-7462602

מי ייתן וכל הברואים יהיו מאושרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *