כשהארוס והטבע נפגשים

מפגש אהבה ומיניות בארבע רמות תודעה בגישה השמאנית

סדנה בטבע במכתש תמנע, צ'קרת המין של ישראל

בהנחיית לילך שמיר ושמואל שאול
1 – 3 לפברואר 2018

הגשם היורד משמיים מרווה את האדמה הנפתחת לקראתו בכמיהה ועונג עכשיו. ושניהם קוראים לנו לשוב ולהעמיק במפגש של ארוס וטבע.
אנו מזמינים אתכם הפעם לצאת אתנו למכתש תמנע, צ'קרת המין על הציר האנרגטי של ארץ ישראל.
המכתש צורתו יוני (איבר מין נשי), במרכזו עמודי שלמה בצורתם הפאלית, ומסביב שלל צבעים גוונים וצורות, חללים נחבאים ומרחבי מדבר מפוארים.
מטרת סדנה זו היא ללמוד ולחוות מפגש עמוק של אהבה ומיניות, בחיבור לתודעה הטבע ובשיתופו במעשה האהבה. הכוונה אינה למפגש ארוטי בטבע, אלא למפגש ארוטי מופלא הכולל מפגש עם הטבע, עם האנרגיה והאיכות שלו והארוס הזורם בו.
נלמד את אמנות המפגש דרך כלים מן העולם השמאני. נגלה איך לנוע לעבר האחר, ליצור עמו קשר, להכיר את צרכיו ורצונותיו. נלמד איך להכין את הגוף הפיסי למפגש רגשי, אנרגטי ורוחני. נתרגל חדירה אנרגטית, ויצירת גוף אנרגטי משותף, נלמד איך מכוונים למפגש בין נשמות, ומהו השירות שלנו כזוג בעולם?, נוסיף את ממד החיבור לטבע ונלמד כיצד לפגוש ולשלב את האור של הטבע בתוך המפגש הארוטי, נחקור כיצד הטבע עובר דרכנו כזוג, ומהו מהות המפגש שלנו כזוג אוהב אתו.
הסדנה מיועדת לזוגות ובודדים, המעוניינים להרחיב את התודעה וללמוד ליצור מפגש אינטימי עמוק עם אדם ואדמה. חלק מהתרגול יתבצע במרחבים פרטיים.
הסדנה תתקיים בטבע, נקודת המחנה שלנו תהיה נחל ססגון והדיונה האדומה הנפלאה שבו.
נקים מחנה בו יהיו מרחבים המשותפים לקבוצה ומרחבים פרטיים כדי לאפשר תרגול בכל הרמות.
מהמחנה נצא לעבוד בנקודות שונות במכתש, האגם הנעלם, אזור הקשתות ועמודי שלמה. בחלק האחרון של הסדנה נערוך טקס מיוחד בחיבור לנקודות האנרגטיות השונות באזור.

לילך שמיר – פסיכותרפיסטית ומטפלת מנוסה. מלווה שנים רבות יחידים וזוגות ומנחה קבוצות. התמחתה בשילוב ידע קבלי ועבודה רגשית ושאמאנית. חוקרת ומלמדת את אמנות האהבה החיבור והעונג. בת-זוג, אם וסבתא טרייה. אוהבת אדם ואדמה ואת החיים.

שמואל שאול
חוקר ומלמד שמאניזם, זה המתמקד בכלים העבריים והמצריים, והמשלב בין הידע הקבלי לגישה השמאנית. מלמד בארץ וברחבי העולם מפגש בארבעה רבדים, פיתח סדנה מרתקת העושה אינטגרציה לידע זה למפגש אהבה ומיניות בין נקביות לזכריות. עובד עם התבונה של הטבע, עורך סדנאות בטבע ומסעות רוחניים בארץ ובעולם במשך 22 שנה. במשך שנים כתב במגזין חיים אחרים, ובשנים האחרונות משדר ברדיו מהות החיים.

מיקום : נחל ססגון ומכתש תמנע. הלינה תהיה במרחב פתוח או באוהלים, הבישול בתנאי שדה. המשתתפים יוכלו להתקלח כל יום בתנאי שטח או במקום קרוב.

מחיר : 1200 שח לאדם
בהרשמה מוקדמת עד 1 לינואר, 1000 שח לאדם.
10% הנחה לזוגות.
מחיר זה אינו כולל אוכל, את האוכל נקנה במרוכז ונבשל ביחד בתנאי שדה

פרטים נוספים : 054-6678998
ניתן להשאיר הודעה במייל ואנו נחזור אליכם : ila.love.academy@gmail.com
מי ייתן וכל הברואים יהיו מאושרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *