כשהארוס והטבע נפגשים

מפגש אהבה ומיניות בארבע רמות תודעה בגישה השמאנית

סדנה בטבע מופלא בניער ביריה וג'ובת אל כבירה

בהנחיית לילך שמיר ושמואל שאול
22 – 24 יוני 2017

כשהארוס והטבע נפגשים

מפגש אהבה ומיניות בארבע רמות תודעה בגישה השמאנית

סדנה בטבע מופלא ביער ביריה וג'ובת אל כבירה

בהנחיית לילך שמיר ושמואל שאול
22 – 24 ליוני 2017

ארוס היא אנרגיה טהורה וחלק טבעי נאור ויפה בבריאה, הטבע הוא התגלמות היופי והחן של הבריאה והוא עצמו מלא בארוס, אז מה קורה ששני אלו נפגשים, מה קורה כאשר משלבים במפגש אהבה ארוטי את האור של הטבע?! ואין כאן הכוונה למפגש ארוטי בטבע, אלא מפגש ארוטי הכולל מפגש עם הטבע, עם האנרגיה והאיכות שלו והארוס הזורם בו.
מטרת סדנה זו היא ללמוד ולחוות מפגש אהבה ומיניות בין זכריות לנקביות, בחיבור לתודעה הטבע ובשיתופו במעשה האהבה.
נלמד את אמנות המפגש דרך כלים מן העולם השמאני. נגלה איך לנוע לעבר האחר, ליצור עמו קשר, להכיר את צרכיו ורצונותיו. נלמד איך להכין את הגוף הפיסי למפגש רגשי, אנרגטי ורוחני. נתרגל חדירה אנרגטית, ויצירת גוף אנרגטי משותף, נלמד איך מכוונים למפגש בין נשמות, ומהו השירות שלנו כזוג בעולם?, נוסיף את ממד החיבור לטבע ונלמד כיצד לפגוש ולשלב את האור של הטבע בתוך המפגש הארוטי, נחקור כיצד הטבע עובר דרכנו כזוג, ומהו מהות המפגש שלנו כזוג אוהב אתו.
הסדנה מיועדת לזוגות ובודדים, המעוניינים להרחיב את התודעה וללמוד ליצור מפגש אינטימי עמוק עם אדם ואדמה. חלק מהתרגול יתבצע במרחבים פרטיים.
הסדנה תתקיים בשני מקומות מרהיבים ביופיים בגליל ובגולן, מהמקומות היפים בישראל, חורש ויער ירוקים, מלאים בחיים, ביומיים הראשונים נקים מחנה ביער ביריה בו יהיה מרחבים המשותפים לקבוצה ומרחבים פרטיים כדי לאפשר תרגול בכל הרמות. ביום שבת נצא אל ג'ובת אל כבירה ונתרגל באחד המקומות המכושפים בישראל

לילך שמיר – פסיכותרפיסטית ומטפלת מנוסה בתנועה ומחול. מלווה שנים רבות יחידים וזוגות ומנחה קבוצות נשים. חוקרת ומלמדת את אמנות האהבה החיבור והעונג. בת-זוג, אם וסבתא טרייה. אוהבת אדם ואדמה ונהנית מהחיים.

שמואל שאול
חוקר ומלמד שמאניזם, זה המתמקד בכלים העבריים והמצריים, והמשלב בין הידע הקבלי לגישה השמאנית. מלמד בארץ וברחבי העולם מפגש בארבעה רבדים, פיתח סדנה מרתקת העושה אינטגרציה לידע זה למפגש אהבה ומיניות בין נקביות לזכריות. עובד עם התבונה של הטבע, עורך סדנאות בטבע ומסעות רוחניים בארץ ובעולם במשך 22 שנה. במשך שנים כתב במגזין חיים אחרים, ובשנים האחרונות משדר ברדיו מהות החיים.

מיקום : יער ביריה וג'ובת אל כבירה. הלינה תהיה במרחב פתוח או באוהלים, הבישול בתנאי שדה. המשתתפים יוכלו להתקלח כל יום בתנאי שטח או במקום קרוב.

מחיר :1300 שח לאדם
בהרשמה מוקדמת עד 8 ליוני 1100 שח לאדם.
10% הנחה לזוגות.
מחיר זה אינו כולל אוכל, את האוכל נקנה במרוכז ונבשל ביחד בתנאי שדה

פרטים נוספים : 054-6678998, עד ה 25 למאי צלצלו דרך הוואטסאפ או שלחו הודעה
או במייל : ila.love.academy@gmail.com
מי ייתן וכל הברואים יהיו מאושרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *