מסע רוחני למצרים המקודשת

לאורך הנילוס מלוקסור ועד הפירמידות כולל תל אל עמרנה
12 – 22 לאוקטובר 19
בהנחיית שמואל שאול

זהו מסע רוחני אל אתריה המקודשים של התרבות המצרית העתיקה. תרבות זו הייתה מהמפוארות והחשובות שקמו, היא שמרה בתוכה ידע רוחני עצום, והמקדשים העתיקים, הקברים המלכותיים, והפירמידות הן עדיין מהמרכזים הרוחניים החשובים שיש. כיום עם התעוררות העידן החדש, חוזרת עטרה ליושנה, עולי רגל רבים חוזרים ועולים למרכזים המקודשים של מצרים, על מנת לחוות, ולהיזכר מחדש.
החניכה המצרית והמרכזים המקודשים שלה קשורים ומחוברים לסודות הגיאומטריה המקודשת, והפירמידות עצמן הן טכנולוגיה רוחנית, המעבירה את הנכנס לתוכן למצב של תודעת הנצח.
נתחיל את מסענו באבו סימבל בדרום הרחוק, זהו מרכז הבסיס של מצרים משם נעלה לאורך הנילוס ונבקר במרכזי האנרגיה החשובים של מצרים, בקומומבו, המקדש של חורוס באדפו, במקדש המדהים של קרנק, בקברי המלכים בלוקסור, במקדשים המופלאים לאלה חתחור בדנדרה ולאל אוזיריס באבידוס, נבקר בתל אל עמרנה מקום מקדשו של אחנאתון, ונסיים בביקור בפירמידות של דחשור וגיזה.כל יום במסע זה הוא מפואר בפני עצמו, ופשוטו כמשמעו.
בכל מקום שאליו נגיע, נשלב עבודה מדיטטיבית,אנרגטית עם תהליכי חניכה, התחברות והיזכרות. נעבוד עם הישויות השונות של התרבות המצרית העתיקה, נלמד על הגיאומטריה המקודשת.
בשורשי התרבות העברית הקשר למצרים הוא עמוק, אברהם, יוסף ואחיו , משה כולם היו שם, גם הארי הקדוש קיבל את גילויו על גדת הנילוס, בתוך זה הקשר בין מורשת אחנאתון למסע חניכתו של משה במצרים הוא מרתק וחשוב במיוחד, במסע זה נבקר במקדשו של אחנאתון ונקבל הזדמנות נפלאה וחיבור מושלם להעמיק בקשר העמוק שבין כל אלו. מסע לארץ מצרים הוא מבחינת הארה גדולה והרחבת התודעה בכל הרבדים לכל אדם אך במיוחד לאלו הגרים בישראל.
המסע אינו דורש מאמץ פיסי והוא שווה לכל נפש.

תכנית

יום 1
הגעה עצמאית לקהיר. העברה למלון, מפגש ושיחת פתיחה – לינה במלון בקהיר.

יום 2
נבקר בפירמידה העתיקה של סקרה ,באתר העתיק בעיר ממפיס. בשעות אחר הצהרים נבקר במוזיאון קהיר המרשים – לינה במלון בקהיר

יום 3
נצא בטיסת בקר מוקדמת לאסואן, משם נצא למנוחה קצרה במלון, לאחריה נבקר באי פילה שם נבקר במקדשים של האלה איזיס,ושל האלה חתחור.
לינה – מלון באסואן

יום 4
נבקר במקדשים המופלאים באבו-סימבל. מקדשם אלו הורמו מהמים כאשר נבנה סכר אסואן, וכשרואים את המקדשים העצומים זה נראה פלא. הביקור באבו סימבל הוא חוויה יוצאת דופן. לאחר הביקור נחזור לאסואן. אחר הצהרים חופשי. לינה במלון באסואן.

יום 5
נסיעה ללוקסור, בדרך נבקר במקדש בקומומבו ובמקדש המופלא של חורוס באדפו, אחר הצהרים נגיע ללוקסור ואחר מנוחה קלה נבקר בשעות הערב במקדש לוקסור. לינה במלון בלוקסור.

יום 6
נחצה את הנילוס לצדו המערבי ונבקר בעמק המלכים , נרד אל מתחת לאדמה לקברים המרהיבים, אחר כך נמשיך אל מקדשה של חשפסות ואחר הצהרים נבקר במקדש קרנק המפואר. לינה במלון בלוקסור.

יום 7
נעלה צפונה מלוקסור ונבקר בדנדרה ואבידוס. המקדש לאלה חתחור בדנדרה הוא ייחודי במינו. לקראת ערב נמשיך באוטובוס אל העיר מינייה .לינה במלון במיניה.

יום 8
זהו יום מיוחד במינו בו נבקר בתל אל עמרנה, עירו של אחנאתון. בשעות אחר הצהרים נמשיך באוטובוס חזרה לקהיר . לינה במלון בקהיר.

יום 9
נצא לביקור בפירמידות של מיידום ודחשור. לינה במלון בקהיר.

יום 10
נבקר בפירמידות המפורסמות שבגיזה. נשתדל להיכנס לחדר המלך בפירמידה הגדולה, אחר כך נמשיך לספינקס הנמצא בסמוך לפירמידות. לינה במלון בקהיר.

יום 11
חזרה הבייתה.

שמואל שאול
חוקר ומלמד שמאניזם, זה המתמקד בכלים העבריים והמצריים, והמשלב בין הידע הקבלי לגישה השמאנית. מעביר בארץ בעולם חניכה שמאנית ומכשיר אנשים להיות אנשי רפואה. עובד עם התבונה של הטבע, עורך סדנאות בטבע ומסעות רוחניים בארץ ובעולם במשך 25 שנה. במשך שנים כתב במגזין חיים אחרים, ובשנים האחרונות משדר ברדיו מהות החיים.

מחיר: – 1590$
לא כולל הגעה לקהיר. ההגעה לקהיר יכולה להיות בטיסה או בתחבורה מתבה
מספר המקומות בטיסה לקהיר הוא מוגבל – עדיף להזמין כמה שיותר מהר.

המחיר כולל:
כניסה לכל האתרים,(לא כולל כניסה פנימה לתוך הפירמידות של גיזה, ולחדר המומיות במוזיאון הלאומי),
לינה בבתי מלון בדרגה של 4 או 5 כוכבים,
ארוחות בוקר במלונות,
טיסה פנימית לאסואן

המחיר אינו כולל:
תשר בסך 60$ המיועד למדריכים מקומיים ולשירותי קרקע
אשרת כניסה למצרים,
מסי נמל למי שמגיע יבשתית,
ביטוח רפואי וביטוח לציוד.
כל שאר הארוחות,
כניסה לאתרים שאינם כלולים בתוכנית.

מכיוון שיש להצטייד באשרת כניסה למצרים (לבעלי דרכון ישראלי, לבעלי דרכון זר אפשר להוציא ויזה במקום),יש להזדרז ולהירשם

פרטים והרשמה – 0546678998
Shamanic.inititation@gmail.com
מי ייתן וכל היצורים הברואים יהיו מאושרים
_________________________________________________________________

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *