חניכה שמאנית – שבוע של אימון מרוכז בסיני

תאריכים: 12- 18 ליולי 2019

להיות איש רפואה
בהנחיית שמואל שאול
שבוע של אימון מרוכז בסיני

תאריכים: 12- 18 ליולי 2019

אני מזמין אתכם לעבור תהליך חניכה אישי דרך הכלים והגישה שמאנית שבה אני הולך,
בשנה שהאחרונה יצאה לדרך תכנית לימוד שנתית של החניכה השמאנית, שבה נתכנסה חבורה מופלאה ומשובחת, שהלכה את הדרך השמאנית.
כאשר הייתי בהרי סיני בפסח האחרון הבנתי שאין מקום טוב מהרים אלו על מנת לקבל את הכלים ולעבור את החניכה השמאנית הזו, הקשורה לאזור זה ולאור שהוא מביא לעולם, וכך החלטתי לעשות שבוע של אימון שמאני מרוכז בהרים המופלאים של ההר הגבוה של סיני. נגיע לבוסתן מקסים שהוא גן עדן קטן בתוך ההרים נחנה בו, ובו ונעבור אימון מרוכז ללימוד הכלים השמאנים ולחניכה של הלב והתודעה השמאנית.
הכוונה היא לתרגל וללמוד חלק מהשערים השונים שבהם עובר השמאן בחניכה שלו, ועם כוונה עמוקה יותר שזו תהיה הכנה לקראת הכשרת אנשים להיות אנשי רפואה על פי הגישה והדרך השמאנית.
לאנשי הרפואה בתרבויות כלים שונים, אנחנו נלך בעיקר בדרך השייכת לאדמה של פה, לחכמת הקבלה, לידע המצרי העתיק, אין בה שימוש בצמחי רפואה, מעברי התודעה נעשים בעזרת קודים, אותיות, ומרכבות, היא יותר מופשטת, אבל לא פחות מאירה והיא מוסיפה לבריאה את הטעמים והגוונים שלה, ואת אור הרפואה, היצירה והבריאה הייחודיים לה.
במהלך השבוע נכיר ונעמיק בעולם האורות, נלמד את החשיבות של תודעה החלימה בעולם השמאני, נצא למסעות שמאנים, ונתרגל מעברי תודעה, נערוך מעגלי רפואה וטקסים ובעיקר נרחיב את הלב לאהבה וחמלה למען כל הברואים.
כל משתתף יעבור תהליך אישי דרך לימוד ותרגול של הכלים השמאנים, במטרה להטמיע ולהשתמש בהם בחיי היום יום ובהמשך הדרך בשירות של הדרך השמאנית.

שמואל שאול
חוקר ומלמד שמאניזם, זה המתמקד בכלים העבריים והמצריים, והמשלב בין הידע הקבלי לגישה השמאנית. עובד עם התבונה של הטבע, מעביר תהליכי חניכה, סדנאות, ועורך מסעות רוחניים בארץ ובעולם מזה 25 שנה. במשך שנים כתב במגזין חיים אחרים, וב 11 שנים האחרונות משדר ברדיו מהות החיים.

הרי סיני הם גבוהים, הבוסתן בו נהיה נמצא בגובה של 1700 מ', ולכן מזג האוויר הוא מזמין גם בקיץ, יהיה חם במשך היום אבל בצל נעים וטוב, לעומת זה הלילות לא יהיו קרים, מה שיאפשר ימים ארוכים וטובים לתרגול והעמקה.

מחיר:
בהרשמה מוקדמת עד ה 15 ליוני 720 יורו
הרשמה מאוחרת 800 יורו
המחיר כולל נסיעה לכפר בסנטה, צוות גמלים ומגמלים, אוכל צמחוני, לינה בבוסתן מקסים ויפה, ואת הלימוד וההנחיה.
המחיר אינו כולל הגעה לאילת ומסי מעבר גבול בצד הישראלי ובצד המצרי

לפרטים: טל: 054-6678998, עד ה 29 למאי רק הודעות וואטסאפ,
או במייל: shamanic.initiation@gmail.com

מי יתן וכל הברואים יהיו מאושרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *